Znana aktorka, Anna Przybylska nawróciła się!

Anna Przybylska w najnowszym wydaniu pisma dla kobiet Viva, mówi, że zaczyna się ponownie modlić do Boga, wyspowiadała się po 13 latach. I jest na etapie powrotu do zagubionego Wiecznego Ojca. Brawo!

Anna Przybylska ostatnio pokazywana była często w czapce na głowie, widać było jej wychudzoną twarz. Nie da się ukryć, że aktorka cierpi na poważną chorobę, o której nie chce mówić. Jedyne co powiedziała, to to, że powraca do praktyk religijnych, na nowo, jak marnotrawny syn, wraca do Boga-Ojca. I, że chce zwyciężyć chorobę.

W wywiadzie dla miesięcznika „Viva”, której Anna Przybylska została zwyciężczynią plebiscytu „Viva Najpiękniejsi”, aktorka mówi m.in. „Przesterowałam moją głowę na pozytywne myślenie, żeby cieszyć się życiem. I walczyć, bo mam o co. I wiesz, co – wyspowiadałam się pierwszy raz od 13 lat. Teraz znowu kumpluję się z Panem Bogiem, chodzimy co niedziela na kawę (…) Bardzo dobrze mi z tą przyjaźnią, lecz nie narzucam nikomu mojej wiary, nie manifestuję jej i nie zmuszam innych, aby razem ze mną na tę niedzielną kawę chodzili. Ale uwierz mi, że po tych spotkaniach jest mi naprawdę o wiele lżej. I myślę, że dostałam swoją lekcję od Niego w jakimś celu. Po coś.

Więcej: http://www.fronda.pl/a/znana-aktorka-anna-przybylska-nawrocila-sie,34457.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *