Zuchwała kradzież w Michowie

DSCN5737

Do zuchwałej kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę w Michowie. Z placu firmy RAGO należącej do Radosława Piskorskiego złodzieje uprowadzili busa marki Mercedes, do którego załadowali z magazynu firmy m.in. dwie 200 litrowe beczki z olejem silnikowym oraz kilkadziesiąt opon. Porzuconego busa w lesie pod Mejznerzynem zauważył mieszkaniec Michowa. Bus został uszkodzony, ponadto dla zatarcia śladów złodzieje użyli znajdujących się w samochodzie gaśnic. Wezwana na miejsce policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia i podjęła działania w celu wykrycia sprawców.  Właściciel swoje straty ocenia na kilkanaście tysięcy zł.

DSCN5750

DSCN5741

DSCN5749

DSCN5748

DSCN5736

W.K    Foto: R. Adamczyk

Komentarze do: “Zuchwała kradzież w Michowie

  1. monolat

    kto jeździł busami Radka wie we wrzucenie dwóch 200 litrowych beczek do owego busa wypchanego siedzeniami i wąskim korytarzem jest raczej nie możliwe, wiec jeśli to prawda to szacun dla panów złodziei 🙂

    Reply
  2. Nektarynka

    Jeżdżę busami P.Radosława Piskorskiego i raczej wrzucenie dwóch 200 litrowych beczek do owego busa wypchanego siedzeniami i wąskim korytarzem jest raczej nie możliwe.Wiadomo też ze nikt daleki tego nie zrobił,a bliski i musiał wiedziec gdzie są opony i beczki z olejem.Zresztą złodziei nie brakuje.A podejrzenia same mogą się tylko nasunąc.Pozdrawiam.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *