Abramów – Ciężkie ciężarówki od strony Kurowa na razie nie wjadą

star

Publikujemy odpowiedź na interpelacje radnej Teresy Zielińskiej związanej z niemożnością wjazdu ciężarówek o dużym tonażu od strony Kurowa.

droga 40

 

droda

Komentarze do: “Abramów – Ciężkie ciężarówki od strony Kurowa na razie nie wjadą

 1. Ja

  Sztuczne rozdmuchiwanie problemu. Od Garbowa chyba nie ma ograniczeń. A szkoda. Wszyscy wiedzą że wspomniane ograniczenie to fikcja. Takie ciężarówki wjeżdżały, wjeżdżają – co zaczyna być widoczne choćby po pojawiających się już koleinach – i nic nie wskazuje na to aby w najbliższym czasie miały przestać wjeżdżać. Można podjąć niezbyt skuteczną próbę ograniczenia ruchu poprzez częściowe zwolnienie z zakazu (np. pojazdów zaopatrzenia itp.). Ale ponieważ jak widać prawie nikt tych zakazów nie przestrzega, to proponuję już przygotować wzory interpelacji do starostwa ws. dofinansowania wymiany nawierzchni.

  Reply
 2. Teresa Zielińska

  Starostwo nie jest takie chętne do robienia jakiejkolwiek nawierzchni. To widać na drogach w naszej gminie. Odnośnie wjazdu od Garbowa to trzeba sprawdzić, Ograniczenie wjazdu jest fikcją dla starych układów w Puławach. Problem jest dla kierowców przywożących zaopatrzenie dla przedsiębiorców z naszej gminy, ponieważ w Kłodzie popadają w pułapkę. Pismo skierowane do Starostwa nic nie rozwiązało, gdyż to jest w mocy Zarządu Dróg w Puławach, a nasze władze w Lubartowie się nie narażą – poza wysłaniem pisma, ażeby odpowiedzieć na moje zapytanie. Jeżeli ktoś ma jakieś możliwości to proszę o pomoc.

  Teresa Zielińska

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *