Cyfrowy Abramów – bezpłatne szkolenie dla mieszkańców

cyf.abr

Poniżej informacja dotycząca szkolenia jaką otrzymaliśmy od  Agaty Zielińskiej – Zastępcy Wójta Gminy Abramów.

Poprzez to ogłoszenie chcę zaprosić mieszkańców naszej Gminy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych. Powyższe jest możliwe dzięki naszemu projektowi.
Projekt kierowany jest do osób zamieszkujących na terenie gminy Abramów (które ukończyły 25 rok życia),  nie posiadających kompetencji cyfrowych lub chcących rozwijać posiadane kompetencje. Zachęcamy w sposób szczególny rodziców  i opiekunów dzieci, rolników, przedsiębiorców oraz osoby niepełnosprawne.  
Aby zapisać się na szkolenie należy wypełnić formularz.
Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie www.abramow.pl jak również w Urzędzie Gminy w Abramowie (pok. nr 7).
Zapisy na szkolenie jak również szczegółowe informacje dotyczące projektu można uzyskać w Urzędzie Gminy w Abramowie (pok. nr 7), telefon 81 85 25 016 wew. 36
Pierwsza grupa rozpocznie szkolenia pod koniec listopada i będzie to (podobnie jak w przypadku pozostałych grup tematycznych) 8 spotkań po 4 godziny w sumie 32 godz. (po 45 min) na wybrany moduł. W grupie szkoleniowej będzie maksymalnie 12 osób. Umożliwi to trenerowi dokładne przećwiczenie zaplanowanego materiału ze wszystkimi uczestnikami. Szkolenia będą prowadzone w sposób miły  przystępny bez ocen i egzaminów.
Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do poznania korzyści płynących z cyfryzacji firm i urzędów i zapisanie się na szkolenie.
Pozdrawiam serdecznie,
Agata Zielińska

 Link do ulotki informacyjnej:

cyfrowy_abramow_ulotka_popr6

Komentarze do: “Cyfrowy Abramów – bezpłatne szkolenie dla mieszkańców

  1. Olo

    Wreszcie zaczyna się dziać coś w naszej gminie wymiana przystanków na nowe remonty dróg i budowa chodników.Oby tak dalej….

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *