Jest komisja – będzie herb?

herb rys

Staramy się, jak możemy, żeby pomóc w polityce informacyjnej Urzędu Gminy w Abramowie. Dlatego też często powielamy informacje, które znajdują się na BIP UG, czy na stronie gminnej, tak aby informacje tam zawarte dotarły do jak najszerszego grona odbiorców.

Nie inaczej jest i teraz, dlatego też dzielimy się informacją o powołaniu komisji konkursowej, która wybierze Herb Gminy Abramów, inaczej mówiąc nasz herb. Czas wyłonienia zwycięskiego projektu się zbliża, można powiedzieć że napięcie rośnie, niczym u wielkiego mistrza kina Alfreda Hitchcocka i być może najbardziej  dotyczy tych, którzy złożyli swoje projekty (ale nie tylko). Nagrody są ważne i tysiąc złotych piechotą nie chodzi, choć wydaje się, że ważniejszą kwestią jest samo autorstwo, ponieważ przechodzi do historii.

Swój projekt w formie opisu złożył też ks. proboszcz , który wziął pod uwagę specyfikę historyczną naszej gminy.  Niestety, projekt został zamieszczony tylko w formie komentarza na „Naszym Abramowie” , czyli nieoficjalnie, bez formy graficznej i co najgorsze grubo po czasie, tak że nie zostanie uwzględniony. Na pewno jednak projekty złożone w wyznaczonym terminie są również  pomysłowe i dobre , więc komisja będzie miała trudny orzech do zgryzienia.

Poniżej zamieszczamy skład komisji z BIP UG w Abramowie:

 

komisja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *