Harmonogram spotkań wyborczych Teresy Zielińskiej

TS ZAP

Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań wyborczych kandydatki na Wójta Gminy Abramów Teresy Zielińskiej ( KWW AKTYWNY ABRAMÓW). Spotkania odbędą się w remizach OSP lub w obiektach po byłych szkołach.

Z A P R O S Z E N I E

SERDECZNIE ZAPRASZAM MIESZKAŃCÓW NA SPOTKANIA  WYBORCZE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ WEDŁUG  NASTĘPUJĄCEGO HARMONOGRAMU:

tz har

                                            ZAPRASZAM

           Teresa Zielińska

 

 

Komentarze do: “Harmonogram spotkań wyborczych Teresy Zielińskiej

  • witold Post author

   Na razie nie zostały przez innych kandydatów dostarczone, w chwili gdy tylko któryś z kandydatów poda czas i miejsce spotkań, opublikujemy.

   Reply
 1. Teresa Zielińska

  Harmonogram podany do Urzędu Gminy w Abramowie, gdzie wyrażono zgodę na spotkania. Ale Glinnik nie udostępnił mi sali na spotkanie. Rozmawiałam z mieszkańcami pod remizą. Gdzie dostępność lokalu dla mieszkańców. Do kogo można się zwrócić o udostępnienie sali. Czy remiza służy tylko dla osób wybranych?
  Czekam na odpowiedź osoby odpowiedzialnej za nadzór nad świetlicą wiejską.

  Teresa Zielińska

  Reply
  • Ja

   Jeśli chodzi o salę na Glinniku to należy zwrócić się do spadochroniarza 😉
   Każdy chyba wie kto trzęsie Glinnikiem? Ale niestety to „demokratka” z tych dla których życiowe motto to ” żeby wszystko było tak jak było” więc…
   Do czego i komu remiza? Każdy chyba wie… teoretycznie każdy . Ja też byłem przekonany że wiem :-)) Ale pozory mylą. Wszyscy pamiętamy jak radni na pierwszej sesji podnieśli sobie i szefowi wynagrodzenia. Cała Polska usłyszała wtedy o gminie Abramów. Glinnik też jest znany w kraju. Kilka lat temu w zakładzie wulkanizacyjnym w Koninie zaczepił mnie jakiś facet… ma znajomych w Kurowie i twierdził że bywał z nimi na imprezach na Glinniku. Bardzo sobie chwalił , cytuję: „14-sto letnie brzoskwinki w alkoholu”.

   Reply
 2. Teresa Zielińska

  Zadałam Panu Zastępcy Wójta pytanie, dlaczego sala nie została mi udostępniona. Poprosiłam o odpowiedź na piśmie. Nie wiem kiedy dostanę, gdyż Pan Rola twierdził wcześniej, że na załatwienie spraw mają 30 dni, ale w każdej sprawie tego nie stosują. Jeżeli dostanę odpowiedź to poinformuję mieszkańców.

  Reply
  • Ja

   Po co się bawić w papierologię gdy wiadomo o co chodzi? Gdyby była pani ze stowarzyszenia Posady Swoim Ludziom albo jakiej innej Platformy to by nie było problemu. Taką tam demokrację na spadochronie zrzucili. Ale w sumie każdy dowód na kumoterstwo i nadużywanie stanowiska w celu osiągnięcia korzyści finansowej lub politycznej kiedyś może się przydać. Nic się w gminie nie dzieje, przemysł mimo powstania farmy wiatrowej się nie rozwinął,niech Abramów będzie znany w kraju chociaż z afer.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *