Ogłoszenia parafialne 12.III,17.

Kurów

Ogłoszenia – Niedziela 12.III. 2017.

1.Przeżywamy Wielki post--Droga Krzyżowa w piątki o g.17,30, a Gorzkie żale w niedzielę po mszy św.o g.10,30- serdecznie zapraszamy !.

Rekolekcje Wielkopostne w dn.31.III.-2.IV.

W niedziele na zakończenie rekolekcji- będzie Misterium Męki Pańskiej o g.11,30-12 przygotowane przez siostry zakonne Opatrzności Bożej wraz z dziećmi z Kraśnika Fabrycznego- przyjedzie ok. 40 osób. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks.Marek Romański z Michowa. Tradycyjnie niedzielne ofiary tacowe z rekolekcji-przekażemy ks.rekolekcjoniście i dzieciom na opłacenie autokaru.

Za tydzień 19.III niedziela = wypominkowa- prosimy o hojniesze ofiary na tace na ogrzewanie kościoła !

2.Polecamy prasę katolicką. Niedziela, Gośc niedzielny; po 5 zł

3.Bóg zapłać paniom z Wielkiego za sprzątanie kościoła i ofiarę……..Na sobotę zapraszamy kolejne 5 nr z Wielkiego.Ofiary zbieramy na kwiaty do grobu.

4.Dzisiejsze ofiary tacowe przekazujemy na Seminarium Duchowne w Lublinie. Oraz zbiórka do puszek pod kościołem na fundusz misyjny/sms-gablotka/

5. W czwartek 16.III.g.18 Czuwanie Papieskie- po czuwaniu spotkanie KSM-u. W niedzlele KSM organizuje kiermasz palm i stroików świątecznych.

6.Spotkanie rodziców i kandydatów do Bierzmowania w piątek wieczorem g.17,30 Droga Krzyżowa z Mszą św. i spotkanie w kościele- obecność obowiązkowa !

7.Zapowiedzi przedślubne;-Wojciech Chruścicki kaw. z Sosnówki i Joanna Barbara Mazurek Panna z Gościeradowa; -Staniak Mariusz kaw. z Woli Przybysławskiej i Paulina Aftyka panna Izabelmontu pat.tut.

8.Przypominamy o regulowaniu opłaty cmentarnej 200 zł za 20 lat od pogrzebu, dotyczy to rodzin które pochowały swoich bliskich 20 lat temu.

Zmarł śp. Jacek Domiński z Sosnówki i Bolesława Rodak z Wolicy- pomódlmy się za nich…Zdrowaś Mario…Wieczny odpoczynek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *