Wybory 2018 – 5 komitetów wyborczych wyborców z terenu Abramowa.

DSCN0785

Wczoraj na rynku gruchnęła wieść, że jest 5 kandydatów na wójta. Nie jest to informacja ścisła.

Ilu będzie kandydatów na Wójta Gminy Abramów, tego jeszcze nie wiadomo. Termin zgłaszania kandydatów na wójta mija 26 września o godz. 24.00 i dopiero po tej dacie będzie pełna jasność. Na razie jest 5 komitetów wyborczych wyborców zarejestrowanych u Komisarza Wyborczego w Lublinie (Lublin IV). To nie oznacza, że będzie 5 kandydatów na wójta, ponieważ kandydatów mogą zgłosić jeszcze partie polityczne a także – o ile działają na obszarze większym niż jedno województwo – komitety wyborcze organizacji i komitety wyborcze wyborców, a tych rejestruje Państwowa Komisja Wyborcza, a nie Komisarz. Ponadto z tych 5 komitetów wyborczych wyborców zarejestrowanych z terenu Abramowa, każdy może zgłosić kandydata na wójta i kandydatów na radnych, albo tylko kandydatów na radnych.

Poniżej zamieszczamy skan z tabeli dotyczący komitetów wyborczych wyborców w gminach do 20 tys. mieszkańców.z terenu Abramowa.

wub2Czytelnicy, którzy chcą poznać nieco więcej szczegółów, czyli adres komitetu i kto jest pełnomocnikiem informacje znajdą pod tym linkiem – https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/komisarz-wyborczy-w-lublinie-iv

Komentarze do: “Wybory 2018 – 5 komitetów wyborczych wyborców z terenu Abramowa.

  1. Joanna

    P.Chomiuk jak zwykkle pod innym komitetem..I masz tu szacunek jego do ludzi..-zero szacunku

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *